angielski-lodz.pl

Pod tym adresem internetowym (angielski-lodz.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Dzierżawione w Headway strony WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze słów kluczy, najczęściej wpisywanych przez użytkowników szukających usług lokalnych, paznokcie Szczecin, biuro rachunkowe Wrocław. Tego typu adresy dużo łatwiej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie widzę domeny dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a znajdziemy zapewne pasujący adres, zawierającą najlepsze słowa klucze. Po prostu napisz do nas!


3. Posiadam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza tylko co miesiąc abonament za stronęWWW, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc czynsz.


5. Jak opracowujecie treści dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony internetowej są jej treści, a właściwie ich struktura i język. By zatem napisać treści, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej działalnośći. Tylko w ten sposób wynajdziemy sprawy, które zaintrygują potencjalnych odbiorców. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy sami: tworzymy teksty, by były ciekawe dla czytelników, ale i spełniały kryteria dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy teksty dostosowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach ilustracje?

Korzystamy fotografie z najpopularniejszych internetowych banków zdjęć. Oczywiście możesz dostarczyć nam swoje ilustracje, o ile posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w przygotowanym dla mnie serwisie internetowym?

Oddajemy klientowi opracowaną przez nasz zespół stronę z prośbą o zaakceptowanie. Masz 14 dni na przesłanie wszelkich zmian. Bezpłatnie poprawimy serwis.


8. Dla kogo skierowana jest ta propozycja?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie takie firmy zazwyczaj potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może posiadać inny adres swojego serwisu, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wyjaśnimy, jak to bezproblemowo zrealizować.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za napisanie treści na strony internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od pisania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz poprawki na stronie WWW, wyślij mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!