angielski-lodz.pl

Pod tym adresem internetowym (angielski-lodz.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Wynajmowane serwisy WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników szukających usług lokalnych, paznokcie Szczecin, biuro rachunkowe Wrocław. Tego typu domeny wiele łatwiej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem nazwy dla swojej działalności? Co możecie dla mnie zrobić?

Powiedz nam, czym się zajmujesz, a wynajdziemy zapewne stosowny adres, zawierającą najlepsze frazy kluczowe. Tylko napisz do nas!


3. Posiadam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna witryna online?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Płacisz jedynie miesięczny abonament za stronęWWW, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko miesięczny abonament.


5. Jak piszecie treść dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony WWW są jej treści, a dokładnie ich struktura i język. By zatem stworzyć treści, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w ten sposób znajdziemy sprawy, które zaintrygują potencjalnych klientów. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztą zajmiemy się sami: tworzymy teksty, by były interesujące dla klientów, ale i realizowały wymogi optymalizacji strony w Google. Gwarantujemy treści dopasowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach ilustracje?

Stosujemy ilustracje z profesjonalnych internetowych stocków zdjęć. Naturalnie możesz przekazać naszej firmie swoje zdjęcia, o ile posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w zaprojektowanym dla mnie WWW?

Dajemy klientom wykonaną przez nasz zespół stronę internetową z prośbą o zaakceptowanie. Masz 10 dni roboczych na spisanie wszelkich sugestii. Za darmo naniesiemy zmiany serwis.


8. Dla kogo skierowana jest ta oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa najczęściej potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może zasugerować własny swojej strony, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę ustawić inny adres na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Na pewno wyjaśnimy, jak to bezproblemowo wykonać.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za pisanie treści na serwisy WWW dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od pisania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na stronie?

Kiedy tylko potrzebujesz uzupełnień na swojej stronie, wyślij mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!